Poděkování aka site credit

Na téhle stránce bych chtěla poděkovat lidem, bez kterých by moje cesta za snem stát se webařkou byla mnohem složitější. Nebývá to zvykem, asi se ve mě ozývá ta vědecká část, která je zvyklá po dokončení každého díla poděkovat těm, co se podíleli.

Děkuji Báře Vláškové za můj úplně první webový mentoring a odkrytí světa webdesignerek.

Děkuji Lucce SpišákovéVymazleného brandu za projevenou důvěru v mé webové návrhy. Moc mě to v jednu chvíli podpořilo to nevzdat.

Jedno děkuji nestačí Magdě BouškovéWebů kvalitně, u které jsem absolvovala kurz Webařce pod rukou a díky které dnes dělám weby způsobem, ke kterému bych se jinak dostala po dlouhých letech samostudia a zkoušení. A za tu úžasnou komunitu, kterou kolem sebe vytvořila a jíž jsem součástí.

Děkuji NanoGroup z Přírodovědecké fakulty. Nečekala jsem ani, že mě pochopíte, natož že mě podpoříte. Vzpomínám každý den! Tolik jsem se toho s vámi naučila.

Děkuji mým úžasným kolegyním z BioTechu, že na mě nezanevřely a podržely mě. Holky moje, stýská se mi.

Děkuji mým přátelům a známým za podporu. Přišla, aniž bych ji čekala a o to vzácnější pro mě byla. A je. Děkuju Lucinko, Luci, Tondo, Radku, Tomáši, Jani, Lukáši, Káťo, Bety, Eliško.

Děkuji mojí mamce. Má zvláštní dar moje sny a plány nevychvalovat, ale ani nehanit. Prostě mě nechá, ať si to zkusím a sama uvidím. Díky ní jsem si u všech rozhodnutí jistá, že je dělám pro sebe a ne ve snaze někomu se zalíbit.

Ale nejvíc, opravdu jak moc to jen jde, děkuji tobě, Mišáku. Bez tebe by nebylo nic. Nic, co by za to stálo. Myslim si, že jsi jedinej, kdo si kdy tohle poděkování přečte, ale ani tak se nebudu rozepisovat. Udělal si toho pro mě za 8 let tolik, že by na to ostatní lidi potřebovali minimálně 3 životy. Přeju si, abych ti to mohla oplácet až do našich osmdesáti. Minimálně 🙂