Sbíráte kontakty?

Základ každého online podnikání je e‑mailová databáze. Důležité není jen sbírat kontakty na potenciální klienty, ale kontakty udržovat a živit je. Čím více kontaktů v databázi, tím více prodejů, pokud o kontakty správně pečujete. Kontakty vám navíc nikdo nevezme, což se vám třeba u sledujících může snadno stát při ukradení instagramového účtu. Je nejisté budovat online byznys pouze na platformách, které vám nepatří a tudíž nad nimi nemáte kontrolu.

Co je MailerLite

Pro usnadnění práce s kontakty existuje řada e‑mailingových služeb. Já sama používám a svým klientům také nastavuji MailerLite. MailerLite je e‑mailingový nástroj zdarma do 1 000 kontaktů, umožňuje přehledné třídění kontaktů do skupin, snadnou tvorbu formulářů, newsletterů, landing paiges a umí i automatizaci.

Na co se můžeme těšit

Od 22.března MailerLite nabídne nový vzhled, který slibuje vylepšení rychlosti a nové funkce. Změna se dále promítne na uživatelském rozhraní, vylepší se i automatizace, reporty a vyhodnocení uvidíte v podobě grafů. Dostupná bude aplikace pro iOS, integrace elektronických obchodů a propojení s Facebookem. Pokud se v automatizacích zase tak dobře neorientujete, budete moct využít šablony pro automatizace. V nabídce bude také tmavý režim. Podle dostupného náhledu bude vzhled moderní a přehlednější.

Dobrá zpráva je, že MailerLite bude stále zdarma do 1 000 kontaktů. Pokud vám tento limit nebude stačit, budou k dispozici 3 nové placené plány, ze kterých si můžete vybrat ten pravý pro vás. Podrobnosti o placených plánech jsou uvedeny na stránkách MailerLite: https://www.mailerlite.com/new-pricing. Placené plány ale i nadále zůstávají za velmi příznivé ceny.

Není nutné přejít na novou verzi

Pokud změny špatně snášíte, nemusíte mít strach. V momentě, kdy bude dostupná nová verze, vás na to MailerLite upozorní a vy si můžete vybrat, jestli zůstanete u té staré nebo se odhodláte vyjít vstříc něčemu novému a pravděpodobně i lepšímu. Novou verzi si můžete vyzkoušet během 30 dnů, kdy dostanete plnou verzi MailerLite zdarma. Když nebudete spokojeni, můžete se vrátit do starého rozhraní.

Už jste začali sbírat kontakty? Jaký nástroj používáte? Pokud potřebujete poradit, klidně se na mě obraťte a v rámci nezávazné 30minutové konzultace zdarma to probereme.


Mohlo by vás zajímat

Jak zálohovat web

Jak zálohovat web

Návod, jak vytvořit zálohu webu na WordPressu snadno a rychle, v několika krocích. Na konci článku najdete i videonávod, jak zálohovat web.Zálohování webu krok po kroku Přihlašte se do administrace webu. Nainstalujte a aktivujte plugin All in one WP migration (Pluginy...

Webdesignerka Tereza Tomanová, autorka Webstera při práci

Tereza, webdesignerka

Těší mě! Jsem Tereza, bývalá viroložka, ale už nějakou dobu jsem laboratorní plášť vyměnila za klávesnici a dělám weby pod značkou Webstera. Potkat se se mnou můžete i na sociálních sítích.

KATEGORIE